У манастиру Војловици служен полугодишњи парастос блаженопочившем игуману Димитрију

У среду 11. марта у манастиру Војловици након одслужене Свете Литургије Пређеосвећених Дарова служен је полугодишњи парастос и помен блаженопочившем игуману Димитрију. Свету Литургију служили су архимандрити Нектарије (Татарин), настојатељ манастира Средиште и јереји: Драган Урошев из Омољице и Милош Пешић из Панчева.

На парастосу и помену  поред поменутих свештенослужитеља молитвено учешће су узели и протојереј–ставрофор Радослав Радмановић, архијерејски намесник панчевачки, јеромонах Мојсије (Сарић), настојатељ Скита Четрдесет Севастијиских мученика у Ковину, протојереј Бојан Кошанин, протонамесник Милун Павловић и јереји Милош Ранисављевић и Рајко Вулин из Панчева, уз присуство великог броја верника.

Настојатељ манастира јеромонах Теодор (Вуковић) припремио  је трпезу љубави.