Хришћани на делу

За Бадњи дан 6.1.2023. у Храму Светих Козме и Дамјана у Кикинди подељени су хуманитарни пакети, породицама које су слабијег материјалног стања.  Овом акцијом настављена је традиција да се увек о великим празницима вођени хришћанском љубављу сетимо оних којима је помоћ потребна.

Прикупљено је преко 50 пакета који су садржали основне животне намирнице и нешто од гардеробе (која је класификована према узрасту) и ти пакети су за Бадњи дан захваљујући доброј организацији свештенства и верног народа подељени породицама на њиховим адресама.

Овим путем се свештенство Храма Светих Козме и Дамјана у Кикинди захваљује свима који су учествовали у овој акцији и својим прилигом помогли да се ова акција реализује.