РАДОВИ НА ЦРКВИ СВЕТОГ ЦАРА КОНСТАНТИНА И ЦАРИЦЕ ЈЕЛЕНЕ У ПАНЧЕВАЧКОМ НАСЕЉУ КУДЕЉАРСКИ НАСИП

У току 2017. године настављени су радови на новој цркви у Панчеву. Изградња ове светиње је почела по благослову Епископа банатског Г. Никанора 2014. године. Великим трудом надлежног свештеника Бранка Божића, верног народа са парохије и осталог верног народа из Србије и иностранства, темпом који превазилази очекивања  у периоду од 2014-2017. године завршен је већи део радова и храм је озидан до под кров.Сазидан је, комплетно опремљен и стављен у функцију парохијски дом површине 200. квадрата са станом за свештеника и салом. Урађено  је и игралиште за децу на површини од 15 ари где се деца скупљају , друже, и уче о основним истинама православне вере на делу.

У 2017. години почело је  покривање Цркве и зидање звоника.

Овом приликом се захваљујемо свима који су до сада помогли градњу, а унапред се захваљујемо и онима који ће то убудуће чинити.

Број жиро рачуна на који можете уплатити свој прилог за градњу цркве је:

Војвођанска банка  355-3200265520-19