Празнично вечерње у цркви Успења Пресвете Богородице у Вршцу

У навечерје празника Успења Пресвете Богородице, Његово Преосвештенство епископ банатски господин Никанор служио је вечерње богослужење са петохлебницом у цркви Успења Пресвете Богородице у Вршцу, коју народ зове још и Мала црква и Алексина црква, уз саслужење свештенства епархије банатске и новорукоположеног ђакона Митрополије аустралијско -новозеландске.Честитајући празник и храмовну славу.

Епископ Никанор је говорио о љубави Мајке Божије:“Честитамо празник Успења Пресвете Богородице ! Она је та,која не престаје да се за нас моли,која показује колики бригу о нама води,која чује сваки наш вапај који од нас долази Њој!“

Након вечерњег богослужења у црквеној сали припремљена је трпеза љубави за присутан народ.