Епископ Никанор посетио Васкршњи дечији базар у Падинској Скели

Његово Преосвештенство Епископ банатски Г. Никанор посетио је 11. априла 2014. године, Васкршњи дечији базар ОШ „Олга Петров“ у Падинској Скели. После исповести свештенства архијерејског намесништва оповског у храму Свете Параскеве – Петке на Овчанском путу, Епископ Никанор у пратњи јереја Уроша Нишавића и вероучитеља Будимира Кокотовића посетио је насеље Падинска Скела. Епископ Никанор је том приликом посетио парохијски храм и био гост Васкршњег дечијег базара. У препуној порти храма, директорка школе Мерица Буј – Бјелогрлић заједно са сарадницима, наставницима, учитељима и ђацима сачекала је Епископа Никанора, који је веома чест и драг гост школе у Падинској Скели. Епископ Никанор је обишао базар, разговарао са наставницима и ђацима. Том приликом ђаци су уручили поклоне Епископу Никанору и пожелели срећне Васкршње празнике.

Бранко Марковић