Упокојио се у Господу протојереј Стево Миладиновић

У ране јутарње сате о празнику Св. апостола Вартоломеја и Варнаве свог верног слугу протојереја Стеву Миладиновића пароха куманског у Архијерејском намесништву новобечејском Господ позива к`себи. Заупокојену Св. Литургију 24. јуна 2018.год. у куманском храму служили су протојереј Мирослав Станковић, пр. парох трећи меленачки и протонамесник Миливоје Секулић, пр. парох први новобечејски. После Св. Литургије помен су одржали протојереј-ставрофор Драган Т. Говорчин, Архијерејски намесник новобечејски и протојереј Радивој Бунул, пр. парох први меленачки уз присуство породице покојника и парохијана из Кумана.

Опело ће бити служено 26. јуна 2018. године у храму  Сабора Светих архангела у Куману са почетком у 11 часова и том приликом народ ће моћи да се опрости од свештенослужитеља Божјег проте  Стеве.

Нека би Господ упокојио душу часног проте Стеве и подарио му Царство Небеско.

Вјечнаја памјат!