Радови на изградњи храма Светог цара Константина и царице Јелене у Панчеву

Са великим поносом и радошћу извештавамо да су настављени радови на изградњи  храма Светог цара Константина и царице Јелене у Панчевачком насељу Кудељарски насип.Тренутно су у току  радови  на покривању централне куполе, последње грађевинске фазе у  целокупном процесу покривања храма те да ће уз Божији благослов, добру  вољу и несебичну жртву верног народа храм после 4 године захтевних  грађевинских радова  у целости бити покривен.

У току је Часни пост и време када се духом и телом припремамо да  посведочимо истинску Христову жртву за сав народ свој и коначну победу  живота над смрти, вечности над пролазности, остварену у Христовом  Васкрсењу.

Стога позивам све људе добре воље који су у могућности и који имају  добру вољу да заједничком жртвом помогнемо завршетак радова на храму  те да се за празник Христовог Васкрсења саберемо под кровом нашег  храма који ће иза свих нас остати у вечности да сведочи љубав у  Христу, саборност у народу и искрену жртву једне бројчано мале али  духовно велике заједнице.

Свако добро од Васкрслог Господа Вам желим.
Нека Вам Бог подари све оно што људи не могу.

Молитвени Поздрав
свештеник Бранко Божић